Nie mów nikomu

Nie mów nikomu - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu.pdf
ISBN
6645290110352

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłosDavid Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Na gali nie było Tomasza Sekielskiego. Twórcy "Tylko nie mów nikomu" przedstawiają poruszające dowody. Choćby na to, że księża objęci zakazem pracy z dziećmi, za zgodą swoich przełożonych, łamią wyroki sądów, prowadząc rekolekcje i lekcje religii. Tylko nie mów nikomu.

Wychodzi za lokalnego ... „Nie mów nikomu" jest książką, która może spodobać się wielbicielom ciężkich thrillerów, które opisują trudne do rozwiązania zagadki. Mnie trochę ta książka nużyła, ale mimo to myślę, że może się ona spodobać każdemu, kto lubi takiego typu książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI