Co to za coś

Co to za coś - Dave Eggers | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dave Eggers
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Co to za coś.pdf
ISBN
5276146133383

OPIS

Oto opowieść o niezwykłej odwadze i wytrwałości w obliczu jednej z najokrutniejszych wojen w historii świata.Bohater tej wstrząsającej powieści, Valentino Achak Deng, był jednym z tysięcy dzieci zwanych Straconymi Chłopcami, którzy musieli opuścić wioski w Sudanie i przewędrować tysiące mil na własnych nogach. W czasie długiej podróży zmagał się on z żołnierzami i rebeliantami, nalotami bombowymi i dzikimi zwierzętami, przemierzając bezkresną pustynię. Kiedy po wieloletnim pobycie w obozach dla uchodźców trafił wreszcie do Stanów Zjednoczonych, czekały na niego nowe wyzwania...

Za tytuł odpowiada polskie studio CD PROJEKT RED, które światową sławę zyskało dzięki serii gier Wiedźmin, a zwłaszcza jej trzeciej części - Wiedźmin 3: Dziki Gon wydanej w maju 2015 roku. Teraz po wielu latach pracy i przekładaniu premiery wreszcie na rynek trafiła ich nowa produkcja - Cyberpunk 2077, która będzie mocno ... Po co płacić za coś co jest za darmo.

Dziękujemy za korzystanie z naszych treści i zachęcamy do pozostawienia komentarza - bo to właśnie czytelnicy są siłą naszego serwisu. Co to jest rozszerzenie plik .docx, xlsx Jak i czym otworzyć Poradnik w budowie Pliki z rozszerzeniem .docx to pliki dokumentów tekstowych, nowe rozszerzenie wprowadzone zostało po raz pierwszy w programie Mic... 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta w Santander Bank Polska, a drugie tyle zwrotu rocznie za opłacane rachunki... na wpisanie kodu polecenia, aby zyskać dodatkowe 50 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI