W służbie urody czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk

W służbie urody czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk - Elżbieta Radzikowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Radzikowska
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
W służbie urody czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk.pdf
ISBN
1001490714743

OPIS

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w dobie, kiedy uroda staje się obowiązkiem, jest czymś więcej niż tylko poprawianiem mankamentów. Doktor Elżbieta Radzikowska staje u boku swoich pacjentów, by podarować im nowe, lepsze życie.Nim jednak sięgnie po skalpel, musi dobrze zrozumieć, co jest nie tak z tym, które już mają. Każdy przypadek, z którym ma się zmierzyć na Sali operacyjnej, jest dla niej wyjątkowy.A jej książka jest jak dziedzina, w której się specjalizuje: to profesjonalny katalog medycznych procedur, przetłumaczony na język pacjenta. I wielki ładunek emocjonalny w historiach ludzi, dla których wizyta w jej gabinecie stała się życiowym przełomem.Elżbieta Radzikowska, doktor nauk medycznych, chirurg ogólny i chirurg plastyk, ordynator oddziału chirurgii plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.

doktor nauk medycznych ... „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk". 26 czerwca 2017 roku odbyła się prezentacja autorskiej książki Dr Elżbiety Radzikowskiej „W służbie urody, czyli co tak naprawdę może poprawić chirurg plastyk".

... w każdej chwili. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w dobie, kiedy uroda staje się obowiązkiem, jest czymś więcej niż tylko poprawianiem mankamentów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI