W stronę serca. Przebudzenie na ścieżce sufich

W stronę serca. Przebudzenie na ścieżce sufich - Hazrat Azrad Rasool | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hazrat Azrad Rasool
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
W stronę serca. Przebudzenie na ścieżce sufich.pdf
ISBN
2337942070692

OPIS

W stronę serca jest pierwszą pracą współczesnego sufickiego nauczyciela w języku polskim, która wprowadza czytelnika do zagadnienia i doświadczenia bliskiej relacji nauczyciela-ucznia w mistycznej tradycji islamu: sufizmu. Autor jest sufickim nauczycielem z autentyczną linią przekazu, posiada wiedzę i doświadczenie z pierwszej ręki, co jest dziś dość rzadko spotykane, kiedy widzimy, że wielu autorów piszących o sufizmie są albo nauczycielami akademickimi, albo zwiastunami new age.Po wstępie opisującym pięć wielkich sufickich bractw ilinii przekazu znamienitych sufickich nauczycieli, współczesny suficki mistrz odpowiada na często zadawane i ważne kwestie.

- ISBN: 978-83-930284-4-3 W stronę serca jest pierwszą pracą współczesnego sufickiego nauczyciela w języku polskim, która wprowadza czytelnika do zagadnienia i doświadczenia bliskiej relacji nauczyciela-ucznia w mistycznej tra... W stronę serca, Przebudzenie na ścieżce sufich - opis produktu: W stronę serca jest pierwszą pracą współczesnego sufickiego nauczyciela w języku polskim, która wprowadza czytelnika do zagadnienia i doświadczenia bliskiej relacji nauczyciela-ucznia w mistycznej tradycji islamu: sufizmu. Autor jest sufickim nauczycielem z autentyczną linią przekazu, posiada wiedzę i doświadczenie ... "Ta książka może być traktowana zarówno jako podręcznik uniwersytecki jak i wprowadzenie do nauk współczesnego mistrza tradycji sufickiej, której duchowy rodowód sięga linii znamienitych postaci muzułmańskich świętych, należących do pięciu ... W strone serca Przebudzenie na sciezce sufich: 9788393028443: Books - Amazon.ca.

Account & Lists Account Returns & Orders. Try.

POWIĄZANE KSIĄŻKI