Tożsamość i samotność. Komentarze młodego pokolenia

Tożsamość i samotność. Komentarze młodego pokolenia - Wojciech J. Burszta (red.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech J. Burszta (red.)
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Tożsamość i samotność. Komentarze młodego pokolenia.pdf
ISBN
2735587057830

OPIS

Spojrzenie, z którym zetknie się Czytelnik tego obszernego bo liczącego aż 476 stron zbioru, dalekie jest od wyważenia i chłodnego spokoju, jaki charakteryzuje perspektywę doświadczonego uczonego, obeznanego z wieloma teoriami naukowymi i koncepcjami "ja".Zamieszczone w publikacji teksty zawierają refleksje młodych, obiecujących przyszłych badaczy kultury i stanowią świeży powiew, jeśli chodzi o problematykę tak często eksplorowaną w środowisku socjologów, kulturoznawców i antropologów.

2011 Wydawca : Warszawa : Academica ISBN : 9788389281999 Opis fizyczny : 476 s. ; 21 cm Tożsamość i samotność.

Spojrzenie, z którym zetknie się Czytelnik, dalekie jest od wyważenia i chłodnego spokoju, jaki charakteryzuje perspektywę doświadczonego uczonego, obeznanego z wieloma teoriami ... Informacje o TOŻSAMOŚĆ I SAMOTNOŚĆ. KOMENTARZE MŁODEGO POKOLENI - 7148161649 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI