Te wszystkie następne lata

Te wszystkie następne lata - Catherine Dunne | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Dunne
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Te wszystkie następne lata.pdf
ISBN
6241928112781

OPIS

O marzeniach, miłości i sile kobiet.Książka przedstawia losy dwóch kobiet – Irlandki i Hiszpanki – splecione na tle wydarzeń historycznych, które w ubiegłym wieku wstrząsały Hiszpanią, Cyprem i Irlandią.Calista, piękna i zdecydowana Irlandka o hiszpańskich korzeniach, zakochuje się w starszym od siebie Alexandrosie i wyjeżdża z nim na Cypr. Na miejscu czar pryska, a Calista staje się więźniarką apodyktycznego męża. Postanawia jednak walczyć o siebie, a po burzliwych przeżyciach i dotkliwej stracie szuka spokoju – i zemsty za swoją krzywdę.Pilar ucieka z hiszpańskiej wsi do Madrytu w poszukiwaniu lepszego życia. Pragnie za wszelką cenę wyrwać się z biedy, ciężko więc pracuje i ciuła każdy grosz. Ona również ulega urokowi starszego mężczyzny i przez jakiś czas żyje jak w bajce. Kiedy spotyka ją gorzkie rozczarowanie i niepowetowana strata, postanawia mimo wszystko zapewnić sobie dobre życie i naprawić błąd sprzed lat.Ekscytująca, poruszająca bardzo prawdziwa - Dunne jest jedną z najlepszych współczesnych pisarek.Roddy Doyle, laureat Man Booker PrizeBardzo wciągająca opowieść o kobietach."Publishers Weekly"Dunne wie jak napisać okobietach wzgardzonych, zdradzonych… bardzo wciągająca lektura."Booklist"Dunne pisze o obsesyjnej miłości, pokazując, jak pozornie normalne sytuacje mogą doprowadzić do szaleństwa."The Times"Dunne pisze o zwykłych ludzi, ale w jej powieściach ich życie jest niezwykłe."Sunday Tribune"Catherine Dunne (ur. 1954) jest irlandzką pisarką, autorką wielu powieści, w tym "The Things We Know Now", która w 2013 roku została uhonorowana Giovanni Boccaccio International Prize for Fiction. Jej książki wielokrotnie wyróżniano, a także tłumaczono na wiele języków. Catherine Dunne znalazła się ostatnio na liście kandydatów do pierwszej edycji nagrody Irish Fiction Award. Mieszka w Londynie.

Te wszystkie następne lata. Oceń jako pierwszy.

środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI