Piąta góra

Piąta góra - Paulo Coelho | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Piąta góra.pdf
ISBN
1125330213272

OPIS

Czasem próżność lub pycha każą nam wierzyć, że wszystko zależy od nas. Ale kiedy spada na nas nieszczęście, zawsze myślimy, że nie zasłużyliśmy na nie, że los jest niesprawiedliwy, że wpadliśmy w pułapkę.Prorok Eliasz w IX wieku p.n.e. opuszcza z rozkazu Jahwe ojczysty Izrael i chroni się przed prześladowaniami Jezabel w sąsiedniej Fenicji, gdzie od nial trzech stuleci panuje pokój i dobrobyt.Na karkołomnej ścieżce, którą prowadzi go Bóg, Eliasz ujrzy widmo wojny, śmierć i zgliszcza, utraci wiarę i pokłóci się z Bogiem. Ale i odkryje, że każda tragedia, która wtargnęła znienacka w życie człowieka, nie jest wcale karą, jedynie wyzwaniem, próbą, której każdy musi stawić czoła...

O monte cinco) - powieść Paulo Coelho z 1996 roku; tłumaczenie - Barbara Stępień i Grażyna Misiorowska. A ... Piąta góra Książka już od 28,74 zł - od 28,74 zł, porównanie cen w 14 sklepach.

[…] że w międzyczasie Komisja nie podjęła działań szczególnych, określonych w art. 9 ust.

POWIĄZANE KSIĄŻKI