Pensjonat

Pensjonat - Piotr Paziński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Paziński
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Pensjonat.pdf
ISBN
2407923685034

OPIS

"Bohaterodwiedza miejsce, gdzie jako dziecko bywał z babcią - żydowski dom wypoczynkowy pod Warszawą, dawniej pełen życia, dziś zaludniony duchami przeszłości. Stwarzając na nowo rzeczywistość, która zaginęła w odmętach czasu, Piotr Paziński unika patosu, za to sprawnie operuje ironią i humorem. To powiastka filozoficzna o trwaniu, przemijaniu i rozpadzie, a zarazem literacki obrzęd wskrzeszania pamięci. Pierwszy w Polsce literacki głos trzeciego pokolenia po Holokauście". (Justyna Sobolewska)

Pozwala się on wyróżnić na tle wielu podobnych obiektów. Pensjonat położony w odległości 500 m od morza i 600 m od jeziora Bukowo.Trzy, wolno stojące budynki mieszkaln o-usługowe, wybudowane w latach 80-tych, rozbudowane w 2011 r., na bieżąco konserwowane i remontowane.Główny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni zabudowy 160 mkw. i powierzchni użytkowej 350 mkw. Pensjonat AS ul.

W zależności od wyposażenia i zakresu świadczonych usług wyróżnia się 5 kategorii pensjonatów, gdzie najwyższa ma 5 gwiazdek, a najniższa - 1 gwiazdkę. Polska - 931 pensjonatów. Oferujemy doskonałą dostępność i atrakcyjne ceny pensjonatów w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI