Kura, co tyła na diecie

Kura, co tyła na diecie - Pan Poeta | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pan Poeta
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
Kura, co tyła na diecie.pdf
ISBN
1835136796085

OPIS

„Kura, co tyła na diecie” rozpoczyna cykl dowcipnych książeczek, które polubią czytelnicy od lat trzech do stu trzech. Każda z nich brawurowo i z humorem pokazuje jakąś naszą przywarę. „Kura, co tyła na diecie” w krzywym zwierciadle przedstawia współczesną „modę na szczupłość” i podporządkowanie życia dietom. Takiej modzie ulega nasza bohaterka, ale jako łakomczuch ponosi klęskę za klęską.Ta książka uczy i bawi. Kolejne pokusy i niby-drakońskie diety („dieta cud: keks i miód”) rozśmieszą nie tylko dzieci, ale i mamy i ciocie. A morał opowieści (że jesteśmy, jacy jesteśmy, a najważniejsze, że się komuś, kto nas kocha, podobamy) – skutecznie uczy zarówno akceptacji siebie, jak i niezależności w myśleniu.Wesołe i łatwo zapadające w pamięć wierszyki Pana Poety, ubarwione wieloma świetnymi ilustracjami Joanny Młynarczyk, to po prostu kwintesencja radości wspólnego rodzinnego czytania.Pan Poeta to największy, bo prawie dwumetrowy, bajkopisarz. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią.

Chyba każde dziecko musi się przynajmniej raz w życiu mierzyć się z problemem braku akceptacji ze strony otoczenia. „Kura co tyła na diecie" to opowieść skierowana do dzieci w wieku od 3 lat. Wydana została bardzo starannie na grubszym, solidnym, matowym papierze i w twardej oprawie, dzięki czemu przetrwa wielokrotny kontakt z małymi rączkami.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kura: Co Tyła na Diecie | | Opis towaru w meta zmienisz w dziale MODERACJA \ SEO „Kura, co tyła na diecie" rozpoczyna cykl dowcipnych książeczek, które polubią czytelnicy od lat trzech do stu trzech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI