KAWAzMUCHAMI.pl

KAWAzMUCHAMI.pl - Hubert Chmielewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hubert Chmielewski
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
KAWAzMUCHAMI.pl.pdf
ISBN
9188858294912

OPIS

Książka o trudnej miłości, która przez kilka miesięcy dojrzewała w Internecie podczas korespondencji mailowej na portalu nasza-klasa.pl. Bohaterami są 34-letnia, będąca w stałym związku, Kasia oraz samotny 26-letni Igor. Oboje pracują w dużej korporacji w Warszawie, mimo tego, ich kontakty ograniczają się do spotkań podczas szkoleń czy wyjazdów organizowanych przez firmę. Podczas jednego ze szkoleń zaczyna się historia naszych bohaterów....

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. wp pl - 56388 KAWAzMUCHAMI.pl w sklepie polgle - Polska wyszukiwarka Polgle.pl - wiadomości, strony www, internet, produkty, filmy, zakupy, mapy, wakacje. tui pl - 56388 KAWAzMUCHAMI.pl w sklepie polgle - Polska wyszukiwarka Polgle.pl - wiadomości, strony www, internet, produkty, filmy, zakupy, mapy, wakacje. KAWAzMUCHAMI.pl - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Sercątko - Podobne produkty KAWAzMUCHAMI.pl. od 19,03 zł.

W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, audiobooków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze. KAWAzMUCHAMI.pl Hubert Chmielewski cena: £ 6.90 Książka o trudnej miłości, która przez kilka miesięcy dojrzewała w Internecie podczas korespondencji mailowej na portalu nasza-klasa.pl. ... Rozmiar reklamówki: 35x40 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI