Domina. Cykl Maestra. Tom 2

Domina. Cykl Maestra. Tom 2 - L.S. Hilton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
L.S. Hilton
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Domina. Cykl Maestra. Tom 2.pdf
ISBN
9286055939563

OPIS

W pasjonującej kontynuacji Maestry, natychmiastowego bestsellera w rankingu „New York Timesa”, femme fatale Judith Rashleigh kolejny raz wprowadza czytelników w niesamowity i niebezpieczny półświatekwytwornej elity Europy.Od momentu otwarcia swojej własnej galerii sztuki w Wenecji Judith Rashleigh, teraz Elizabeth Teerlinc, wreszcie może przestać uciekać. Ma pieniądze, styl życia i garderobę, o jakich zawsze marzyła, nie wspominając o zainteresowaniu ze strony rosyjskiego miliardera. Kiedy jednak, w wyniku niespodziewanego spotkania na Ibizie, pojawiają się zwłoki, tym razem nie za sprawą Judith, jej życie znowu znajduje się w niebezpieczeństwie, a ona czuje się bardziej samotna niż kiedykolwiek. Wydaje się, że uwikłała się w kradzież więcej niż jednego obrazu, a ktoś inny również gotów jest zabić za to, co do niego należy.Od St. Moritz po Serbię, Judith kolejny raz musi kluczyć po osobliwych krajobrazach bogactwa, ale tym razem zagrożona jest nie tylko jej reputacja, ale o wiele więcej. Jak daleko zaprowadzi Judith jej Wściekłość? Czy wystarczająco daleko, by umknęła śmierci?Domina, druga część niezapomnianej trylogii, to kolejny seksowny, bezwzględny i dekadencki thriller mistrzyni L.S. Hilton i przygoda, która popchnie Judith dalej niż ona sama się spodziewała.

BiblioNETka to również duża baza wiedzy o książkach i ich recenzje. Domina maestra Tom 2 - Hilton L.S. - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! Kontynuacja Maestry, która szturmem podbiła cały świat! Brutalne morderstwo na ulicach Wenecji.

Hilton, cykl dostępny w kategorii: Thriller ... Książka Ultima Maestra, tom 3, pochodzi z wydawnictwa Sonia Draga. Autorem książki jest L.S.

POWIĄZANE KSIĄŻKI