W kuchni. Seria Jestem bezpieczny

W kuchni. Seria Jestem bezpieczny - Katarzyna Moryc | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Moryc
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
W kuchni. Seria Jestem bezpieczny.pdf
ISBN
4231138328328

OPIS

Jestem bezpieczny to seria książeczek dla przedszkolaków składająca się z pięknie ilustrowanych, wierszowanych historyjek, które uczą bezpiecznego postępowania w codziennych sytuacjach.Dzięki nim dziecko w łatwy i przyjazny sposób, dowie się, co robić w momentach zagrożenia, tj. wybuch pożaru czy zranienie, i przekona się, że czujność należy zachować także w drodze do przedszkola czy podczas zwykłej zabawy w kuchni.

Seria Jestem bezpieczny ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. BEZ PRAWA ZWROTU W kuchni.

Dzięki nim dziecko w przyjazny sposób, dowie się: co robić w momentach zagrożenia, wybuchu pożaru, zranienia, że należy zachować czujność w drodze do przedszkola, w kuchni a także wobec nieznajomych. W kuchni Jestem bezpieczny Podręcznik szkolny już od 3,43 zł - od 3,43 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Jestem bezpieczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI