Odwaga zmiany

Odwaga zmiany - Wojciech Jędrzejewski OP | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Jędrzejewski OP
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Odwaga zmiany.pdf
ISBN
6179359992030

OPIS

Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie – któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób – wymaga odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia.„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego, ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata.”

„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na ... Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie - któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest... Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego. Autor: Shelogh Brown Odwaga, pogarda dla niebezpieczeństwa, nie jest zazwyczaj wynikiem zwycięstw duchowych, tylko dyspozycji do pewnych stanów emocjonalnych. Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób - wymaga odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia.

Jestem WIELKĄ orędowniczką odwagi i prekursorem ZMIAN. Specjalizuję się w zarządzaniu ZMIANĄ w KRYZYSIE, projektowaniem i rozwijaniem kariery, ale też oceną potencjału, rozwojem kompetencji managerskich czy ... Odwaga zmiany; Odwaga zmiany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI