Nieosiągalna

Nieosiągalna - Madeline Sheehan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Madeline Sheehan
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Nieosiągalna.pdf
ISBN
6537018657982

OPIS

Miłość nie naprawia złamanych serc.Miłość nie zmienia ludzi.Tegen Matthews jest córką Dorothy Kelley, dziwki z klubu motocyklowego Hell’s Horsemen. Dorasta w twardym świecie harleyowców. Kiedy poznaje miłego, troskliwego chłopca, instynktownie lgnie do niego i ogrzewa się w cieple jego uczucia.Cage West jest synem prezesa Hell’s Horsemen. Wysoki, jasnowłosy i o brązowych oczach, w miarę dorastania staje się coraz bardziej świadomy tego, jak wielkie wrażenie robi jego czarujący uśmiech i teksański akcent.Jedno przypadkowe spotkanie na zawsze wiąże Tegen z Cage’em. Ich relacje stają się pełne żalu, nieporozumień i cierpienia.Zaciekle ze sobą walczą, ale jeszcze mocniej się kochają. Jak zakończy się opowieść o dziewczynie i chłopaku, którzy od zawsze byli sobie bliscy??To nie jest klasyczna historia miłosna. To opowieść chaotyczna, bezlitosna i tragiczna. Opowieść o śmierci niewinnej miłości, utracie czystości i bólu zranionych serc. Historia rozpoczynająca się w dzieciństwie pewnej dziewczyny i chłopaka, sprawdzająca siłę ich miłości, raniąca, wyniszczająca i wiodąca ku zagładzie.

Profil powstał w celach terapeutycznych, by uporać się z przeszłością. Pisany w stylu pamiętnika. nieosiągalna .

Położenie w punkcie G, to sytuacja, w której nie wykorzystujemy wszystkich zasobów, którymi dysponujemy w danym momencie. Nieosiągalna stanowi trzeci tom cyklu poświęconego klubowi motocyklowemu, Madeline Sheehan po raz kolejny przygotowała dla swoich czytelników wiele zaskakujących zwrotów akcji. Najnowsza część serii jest zupełnie inna niż dwie pozostałe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI