Między walizkami

Między walizkami - Paulina Wilk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Wilk
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Między walizkami.pdf
ISBN
2458307769613

OPIS

Autorka „Między walizkami” zabiera nas w dynamiczną, a zarazem głęboką podróż po zakamarkach świata i własnego wnętrza. Wnikliwie przygląda się poszczególnym spotykanym miejscom i osobom, po to by snuć wątki przyjaźni, wolności, samotności, tolerancji, międzyludzkich więzi, kondycji współczesnego świata…„Podróż trwała długo – wystarczająca długo, by się z innymi pasażerami z przedziału poznać i polubić. Czasu było dość, by przysnąć, zbudzić się wśród już znajomych twarzy, a nawet pożałować, że wąsaty pan w zielonym swetrze wysiada, bo tak ciekawie opowiadał. Za Malborkiem przyklejaliśmy twarze do szyby, żeby zobaczyć zamek. Zawsze z tym samym zachwytem, sienkiewiczowską dumą. Kiedy wsiadał ktoś nowy, był atrakcją, przechodził szybką aklimatyzację i stawał się jednym z nas. Spędzaliśmy godziny zwróceni twarzami do siebie, otwarci i gotowi do rozmowy. Zagadywałam obcych dorosłych, a gdy ktoś rozkładał książkę na kolanach albo zasłaniał twarz krańcem kurtki lub firanki, by zasnąć, tata przykładał palec do ust – siedziałam cicho.”

Paulina Wilk w felietonach skupia się na drobnych opiłkach. Bohaterami jej tekstów są niepozorne chwile, bezimienni ludzie dostrzeżeni na ulicy w Warszawie, Limie czy Bombaju, migawkowe wspomnienia z dzieciństwa, pojedyncze słowa, które ... Opis: Między walizkami - Wilk Paulina;Autorka ?Między walizkami? zabiera nas w dynamiczną, a zarazem głęboką podróż po zakamarkach świata i własnego wnętrza.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się Livro.pl, gdzie książkę kupisz już za 18.24 zł. Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Woblink.com, gdzie ta sama książka w wersji ebook kosztuje 27.99 zł. ;Autorka „Między walizkami" zabiera nas w dynamiczną, a zarazem głęboką podróż po zakamarkach świata i własnego wnętrza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI