Maraton do szczęścia

Maraton do szczęścia - Marta Radomska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Radomska
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Maraton do szczęścia.pdf
ISBN
7329144679502

OPIS

Co mają wspólnego rybki akwariowe, niesforny, gustujący w pożeraniu ubrań amstaff, tajemniczy dręczyciel i pocięte opony? Tu nie ma mowy o przypadku!Aleksandrze przyjdzie stawić czoła niecodziennym sytuacjom, które sprawią, że zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach codzienność zacznie przypominać kryminalny film z romansem w tle. Choć już wielokrotnie zawiodła się na związkach, lekceważy ostrzeżenia Dariusza przed zbyt bliską znajomością z jego bratem, Łukaszem, mieszkającym w kraju zaledwie od kilku tygodni. Tylko czy oni na pewno są braćmi?Jak wielki chaos w pozornie uporządkowanym życiu trzydziestoletniej instruktorki fitness wprowadzi pojawienie się tajemniczego mężczyzny?Ta powieść ma świetnie skrojoną fabułę, wartką akcję, tajemnice i rodzinne sekrety, ale też trochę humoru i… dreszczyk grozy!Do szczęścia, gotowi, START!

Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet. Książka Maraton do szczęścia - mobi, epub liczy 306 stron. Kup teraz na Allegro.pl za 104,70 zł - Sprintem do marzeń+ Maraton do szczęścia+Biegiem z miasta TYCHY.

Pseudonim. Tytuł ... Sprawdź niskie ceny i kup Maraton do szczęścia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Maraton do szczęścia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI