Everest

Everest - Odd Harald Hauge | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Odd Harald Hauge
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
Everest.pdf
ISBN
1616094152312

OPIS

Co pcha ludzi do ekstremalnych wyczynów w sytuacjach, kiedy honor i sława stają się ważniejsze niż życie?Martin Moltzau jest światowej sławy podróżnikiem i zdobywcą niedostępnych rejonów świata, dwukrotnie okrzykniętym Podróznikiem Roku. Ma jednak pewien problem: od jego ostatniego sukcesu upłynęło zbyt wiele czasu. Martin nie jest himalaistą. Mimo to daje się skłonić do próby zdobycia Mount Everestu. Wszystko po to, żeby zachować lukratywny kontrakt sponsorski. Wykupuje udział w komercyjnej ekspedycji, prowadzonej przez brytyjska legendę himalaizmu, sir Richarda Lawrence’a. Od pierwszych chwil ekspedycji jest wyczuwalna podejrzliwość i niechęć do współpracy pomiędzy jej uczestnikami. W czasie, kiedy ekipa walczy o zdobycie najwyższego punktu na ziemi, ujawnione zostają niebezpieczne kłamstwa i półprawdy. Na wysokości ośmiu tysięcy metrów grupa wkracza tzw. strefę śmierci, gdzie ustają kolejne funkcje niedotlenionego organizmu. Zegar tyka, a nawet niewielki błąd może prowadzić do śmierci.

backpackers left backpacks and trekking poles and enjoying valley view with ama dablam 6812m peak and tobuche 6495m - mount everest zdjęcia i obrazy z banku zdjęć Everest Consulting & Szkolenia został partnerem Gminy Piekary Śląskie oraz Fundacji "Inicjatywa" w projekcie pt. "Twoje życie - Twój wybór" realizowanego w ramach działania 9.1.Aktywna integracja, Poddziałanie 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym" Projekt kierowany jest do 100 mieszkańców z terenu powiatu Piekary Śląskie - osób i ... Everest Cafe (248 Opinie) Ta restauracja oferuje kartę lojalnościową do zbierania pieczątek.

With Jason Clarke, Ang Phula Sherpa, Thomas M. Wright, Martin Henderson.

POWIĄZANE KSIĄŻKI