Dom dla lalek

Dom dla lalek - Lisa Gardner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Gardner
WYMIAR
8,20 MB
NAZWA PLIKU
Dom dla lalek.pdf
ISBN
5551277547205

OPIS

„To jak dotąd jej najbardziej intrygująca i skomplikowana powieść… Tylko pisarka tak utalentowana jak Gardner mogła sprawić, by lektura jej książki była tak niesamowicie satysfakcjonująca” – The Huffington Post„Nazywam się Nicky Frank. Choć… raczej się tak nie nazywam”.Nicole Frank nie powinna była przeżyć wypadku samochodowego, a co dopiero wspiąć się nocą ranna na stromy, błotnisty jar. Nie w ciemnościach, nie w deszczu, nie z odniesionymi obrażeniami. Ale jedna myśl pozwala jej zwalczyć wszelkie przeciwności i znaleźć pomoc: Vero„Szukam małej dziewczynki. Muszę ją uratować. Tylko że… ona raczej nie istnieje”.Sierżant Wyatt Foster jest sfrustrowany, gdy nawet policyjny pies tropiący nie jest w stanie znaleźć śladów tajemniczego zaginionego dziecka – dopóki nie pojawia się ze swoimi szokującymi rewelacjami mąż Nicky, Thomas. Nicole Frank doznała kilku urazów mózgu, więc policjanci nie powinni ufać jej słowom.„Mój mąż twierdzi, że zrobi wszystko, żeby mnie ocalić. Ale… raczej mu się nie uda”.Kim jest Nicky Frank i co się stało tej nocy, gdy jej auto wypadło z drogi? Czy był to rzeczywiście wypadek czy też coś bardziej złowrogiego? Kobieta nie ma przecież rodziny ani żadnych przyjaciół. Im głębiej Wyatt kopie, tym bardziej się niepokoi. Bo okazuje się, że to nie pierwszy wypadek Nicky w ciągu ostatnich kilku miesięcy… Wygląda na to, że ktoś bardzo pragnie jej śmierci.

Ze środka zbierz czerwonego motyla - przyda się za moment. Domki dla lalek od carrefour.pl. Warianty tego produktu.

Chciałam dać jej szansę, a nóż w kolejnym rozdziale coś zacznie się dziać, coś co sprawi, że nie będę myśleć o tym, aby doczytać do końca rozdziału i z ... Dom dla Lalek Domek Lalka Barbie Kuchnia Sklep Pokój Stół Meble Dzieci. Dla Dzieci » Zabawki 133 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI