ABECADŁO przedszkolaka – D

ABECADŁO przedszkolaka – D - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO przedszkolaka – D.pdf
ISBN
7735990917656

OPIS

Seri książeczek ABECADŁO zaprasza dzieci do nauki przez zabawę. Książeczki tej serii poświęcone są kolejnym literom alfabetu.Dzieci poznają głoski, litery, słowa i wyrazy, mają także możliwość pisania i rysowania po śladzie oraz mogą spróbować swoich możliwości w samodzielnym pisaniu liter! Aby owe wyzwania nie były zbyt monotonne, każdy mały właściciel książeczki może poćwiczyć oko i rękę, wykonując różnego rodzaju zadania, które rozwijają umiejętności dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.Książeczki rozpoczyna bajka z elementami edukacyjnymi. Pozostałe strony dotyczą edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej, plastycznej i technicznej oraz edukacji zdrowotnej. Dodatkową zachętą do wspólnej zabawy są naklejki, które z pewnością przyczynią się do trwałego zapamiętania proponowanych treści.Kolekcja ABECADŁO to świetny sposób na naukę podczas zabawy!

- ISBN: 978-83-7971-735-4 ABECADŁO przedszkolaka ? D Seri książeczek ABECADŁO zaprasza dzieci do nauki przez zabawę. Książeczki tej serii poświęcone są kolejnym literom alfabetu.

Abecadło. Znasz na pamięć cały polski alfabet? Sprawdźmy to! Gra będzie wymagała od Ciebie dobrej znajomości literek oraz wytrwałości w działaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI