Zapach domów innych ludzi

Zapach domów innych ludzi - Bonnie-Sue Hitchcock | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bonnie-Sue Hitchcock
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Zapach domów innych ludzi.pdf
ISBN
4573642015962

OPIS

Alaska – miejsce, gdzie dorastanie wygląda zupełnie inaczej.Ruth skrywa tajemnicę, która w końcu i tak wyjdzie na jaw. Dora nie jest pewna, czy kiedykolwiek ucieknie przed demonami własnego domu. Alyce próbuje pogodzić swoją pasję do tańca z tradycjami swojej rodziny. Hank wraz z braćmi szukają bezpieczeństwa w ucieczce z domu – w efekcie, jednemu z nich grozi straszliwe niebezpieczeństwo.Ścieżki tych czworga młodych ludzi wkrótce się przetną. Zapach domów innych ludzi jest powieścią o ludziach, którzy próbują sobie pomóc – także o tym, że wbrew przewidywaniom, niekiedy się to udaje.Niezwykły debiut Bonnie-Sue Hitchcock to książka głęboko poruszająca i niebywale autentyczna.Koleje losów tej czwórki ludzi, opowieść o przeżywanych przez nich miłościach i tragediach, o spotykających ich niesamowitych zbiegach okoliczności mogła opisać jedynie pisarka o wyjątkowym talencie.

Czy ten chłód dominuje również w sercach mieszkańców? Zapach domów innych ludzi; cytaty z książki "Zapach domów innych ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Czasami człowiek potrzebuje choćby i drobiazgów. Bonnie-Sue Hitchcock, Zapach domów innych ludzi więcej.

Hank wraz z braćmi szukają bezpieczeństwa w ucie... Zapach domów innych ludzi od Bonnie-Sue Hitchcock możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI