Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Tomasz Niedziński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Niedziński
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.pdf
ISBN
6368140355671

OPIS

Podręcznik Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych zawiera problematykęszeroko ujętych zagadnień z takich dziedzin, jak: prawo pracy i ubezpieczenia społeczne. Charakteryzuje go czytelna konstrukcja oraz przystępność w przedstawianiu problemów i instytucji prawnych.

Cel studiów: Celem studiów jest wykształcenie u uczestników umiejętności identyfikacji stosunku pracy i jego uwarunkowań na tle stosowanych form zatrudnienia. W ramach stosunku pracy uczestnik posiądzie wiedzę ... Szczególne cechy ubezpieczeń odnoszących się do pracowników to: 1) ubezpieczenie obejmuje wszystkie osoby pozostające w stosunku pracy, z wyjątkiem sędziów i prokuratorów ( te osoby mają prawo do uposażenia w stanie spoczynku, ale jeżeli sędzia lub prokurator zostanie wydalony ze służby, to ma prawo ubiegać się o świadczenia ... Książki: Prawo ubezpieczeń społecznych w Księgarni Internetowej PWN.

Kodeks pracy styczeń 2020. 11,90 zł-9,00 zł 2,90 zł ... Nasza prawnicza praktyka obejmuje m.

POWIĄZANE KSIĄŻKI