Powrót na wyspę

Powrót na wyspę - Dorothea Benton Frank | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorothea Benton Frank
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
Powrót na wyspę.pdf
ISBN
6434395902209

OPIS

Beth Hayes ma 23 lata i świetlaną przyszłość. Właśnie ukończyła studia, pragnie podróżować, poznawać ludzi i zbierać materiały do powieści, która na pewno stanie się międzynarodowym bestsellerem. Jej plany zostaną jednak pokrzyżowane, kiedy rodzina zażąda od niej, by wróciła na rok do domu, czyli na Wyspę Sullivana. Stoi tam bowiem dom rodzinny, którym ktoś musi się zająć. To trudne zadanie przypada Beth… Czy dziewczyna poradzi sobie z takim poświęceniem?Spójna narracja, niezwykle oryginalni bohaterowie i charakterystyczna południowa magia czynią z tej powieści niekwestionowanego zwycięzcę!„Publishers Weekly”

Return to Nim's Island, 2013) - australijski film familijny wyprodukowany przez Mazur/Kaplan Company w reżyserii Brendana Mahera.. Opis fabuły.

Kontynuacja filmu Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha. Opis filmu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI