Król węży

Król węży - Jeff Zentner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeff Zentner
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Król węży.pdf
ISBN
3631994279471

OPIS

Ponure, zaściankowe miasteczko na południu Stanów Zjednoczonych. Młodzieńcze życie Dilla nie jest łatwe. Nie dość, że czuje się napiętnowany przez trudną rodzinną sytuację, to dodatkowow szkole traktowany jest jak odmieniec. Jedynym antidotum na cały ten wszechogarniający jad, jest jego przyjaźń z innymi wyrzutkami Travisem i Lydią. Historia wzlotów i upadków trójki przyjaciół, którzy za wszelką cenę chcą wyrwać się z tego nieprzyjaznego dla nich miejsca.NAGRODY:Indie Next List Top TenAn Amazon Best Book of the MonthA Telegraph Best YA Books of 2016 PickAmazon’s July YA Book Club PickJeden z 3 najlepszych debiutów 2016 wg Publishers Weekly!

Legendy Małopolskie. Dawne to były czasy, złowieszcze i niepewne.

Nie dość, że czuje się napiętnowany przez trudną rodzinną sytuację, to dodatkowo w szkole traktowany jest jak odmieniec. Jedynym antidotum na cały te Król węży - Jeff Zenter - Ceny już od 16,00 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI