Czerwie Diuny. Zakończenie cyklu Diuna. Tom 2

Czerwie Diuny. Zakończenie cyklu Diuna. Tom 2 - Brian Herbert | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Herbert
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Czerwie Diuny. Zakończenie cyklu Diuna. Tom 2.pdf
ISBN
5853695903843

OPIS

Druga część dwutomowego zakończenia "Kronik Diuny".Oryginalną sagę Franka Herberta zamykają tomy: Łowcy Diuny oraz Czerwie DiunyKralizek, przerażająca bitwa na końcu wszechświata, o której wiadomo było od tysięcy lat, zbliża się wielkimi krokami.Matka Dowodząca Murbella mobilizuje ludzi do walki o przetrwanie, borykając się z problemami politycznymi, zagrożeniem ze strony maskaradników i tarciami w łonie samego zgromadzenia żeńskiego.Tymczasem dowodzona przez Duncana Idaho i Szienę Itaka po ćwierćwieczu nieustannej ucieczki wpada w końcu w sieć diabolicznych łowców. Czy przebywający na pokładzie Kwisatz Haderach pozwoli wrogowi przechylić na jego stronę szalę zwycięstwa i doprowadzi do wyniszczenia rodzaju ludzkiego? Duncan, Bene Gesserit i ghole postaci z przeszłości podejmują ostatni rozpaczliwy wysiłek..."Frank Herbert byłby z pewnością zachwycony i dumny z tej kontynuacji swojej wizji" - Dean Koontz

Anderson (pdf) - plik 'V.Zakończenie cyklu Diuna > Herbert, Frank - Cykl Diuna T.I-XVII (kompletna seria)'. Inne dokumenty: V.Zakończenie cyklu Diuna, Herbert, Frank - Cykl Diuna T.I-XVII (kompletna seria), 01.Wielkie Cykle Fantasy i SF, EBooki, chrisalfa Książka Mesjasz Diuny.

Czytelnicy: 779 Opinie: 22 + Dodaj na półkę ... Cykl: Herosi Diuny (tom 2) Średnia ocen: 6,7 / 10 ... 17.

POWIĄZANE KSIĄŻKI