We dwoje

We dwoje - Nicholas Sparks | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
5,48 MB
NAZWA PLIKU
We dwoje.pdf
ISBN
8439311465035

OPIS

Ukochaną osobę traci się powoli.Kiedy w drugiej osobie wygasa chęć do budowania wspólnej przyszłości, nawet najczulsze gesty nie mogą uratować przed katastrofą. Przekonuje się o tym Russell Green, trzydziestodwulatek, który myślał, że ma wszystko. Bo codziennie mógł trzymać w ramionach żonę i sześcioletnią córkę. Teraz nie potrafi powiedzieć, kiedy dokładnie jego życie zaczęło się rozpadać. Wie tylko, że z całej siły walczył, żeby na to nie pozwolić. I poniósł porażkę.Russellowi przyjdzie zmierzyć się z nieznanym, pokonać własne słabości i wczuć się w rolę pełnoetatowego ojca. Czeka go wielki emocjonalny test, ale też… niespodziewane spotkanie, które odmieni jego przyszłość…Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem.HeatNicholas Sparks to marka sama w sobie. Wystarczy wspomnieć nazwisko i wszystko staje się jasne.koominek.blogspot.comKsiążki Nicholasa Sparksa przywracają wiarę w miłość. Niewątpliwie tylko Sparks potrafi w tak ujmujących słowach opowiadać o miłości...recenzjeami.blogspot.com

Wkrótce wraca z poznanym tam nauczycielem muzyki. We dwoje łatwiej o kredyt mieszkaniowy, ale na jaki kredyt nas stać - podpowie Analizator kredytowy BIK. Trudno się dziwić, że przed zaciągnięciem zobowiązania na lata, towarzyszy nam szereg wątpliwości.

Polecany! bezpieczny obiekt COVID-19 Bar Restauracja Basen Bilard Tenis stołowy Fitness Boisko Gabinet masażu Grill Jaccuzi Plac zabaw Rowery Kolacja we dwoje. Zobacz także przepisy na desery dla dwojga :-) Sortuj wg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI