Świt o zmierzchu

Świt o zmierzchu PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Świt o zmierzchu.pdf
ISBN
8346983587134

OPIS

Opowieść o losach niegdyś oklaskiwanego artysty, potem prześladowanego opozycjonisty, wreszcie, gdy nastała wolność, przez krótki okres prominentnego działacza politycznego. Gdy go poznajemy, rozczarowany wolnością, o którą walczył, pędzi żywot bezdomnego. I pisze powieść o przedziwnych początkach pierwszego niepodległego państwa w Afryce, Liberii, kreuje bohatera tamtego zdarzenia, jak on uwikłanego w dylematy wolności. Bo też co to znaczy: wolność? Oto podstawowe pytanie, które stawia autor tej intrygującej, wartko opowiadanej historii, nie pozbawionej napięć znamionujących dobry thriller.A ponad to, jest to rzecz o miłości. O miłości tak niezwykłej i niemożliwej, jak świt o zmierzchu.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kup teraz na Allegro.pl za 29,88 zł - ZIELONO MI. ROZMOWY O ZMIERZCHU I ŚWICIE [DVD] (6934797849).

Miałem przyjemność być uczestnikiem wielu realizacji teatralnych, filmowych i telewizyjnych Brejdyganta, zarówno jako aktor w Jego reżyserii, jak też jako partner na scenie. Rozległość zainteresowań Stanisława nie ogranicza się jednak tylko do filmu i teatru. Świt o zmierzchu (Stanisław Brejdygant).

POWIĄZANE KSIĄŻKI