O czasach dawniejszych i bliższych

O czasach dawniejszych i bliższych Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
O czasach dawniejszych i bliższych.pdf
ISBN
9959970192437

OPIS

Niniejsza publikacja to zbiór tekstów, jakie powstały w ciągu pół wieku twórczej pracy Profesora Piotra S. Wandycza. Najdawniejszy z nich ogłoszony w 1957 r., najpóźniejsze w 2006 r. Teksty poświęcone są przede wszystkim historii Polski, a także Europy Środkowo-Wschodniej. Nie ograniczają się do historii politycznejznajdują się wśród nich także takie, które mają charakter ogólniejszej refleksji nad dziejami. Zebranie w jednym tomie tekstów rozproszonych po różnych czasopismach w pewnym sensie wskrzesza je, umożliwiając znacznie łatwiejsze do nich dotarcie. Gdy zaś są to artykuły sygnowane nazwiskiem tak znakomitym jak w tym wypadku, znaczenie to jest tym większe.

O czasach dawniejszych i blizszych Informacje o O CZASACH DAWNIEJSZYCH I BLIŻSZYCH Wandycz BDB WAW - 7038768118 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-12-09 - cena 9 zł O czasach dawniejszych i bliższych.

Sprzedanych produktów ... Opis: O czasach dawniejszych i bliższych - Wandycz Piotr S. Niniejsza publikacja to zbiór drobniejszych tekstów, jakie powstały w ciągu pół wieku twórczej pracy Profesora Piotra S.

POWIĄZANE KSIĄŻKI