Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza (wydanie pocketowe)

Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza (wydanie pocketowe) - Stephen King | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
8760989188493

OPIS

MROCZNA WIEŻAOśmioczęściowy cykl powieściŁączący elementy fantasy, horroru i westernu, stawiany na równi z trylogią Tolkiena.Przez samego autora uważany za ukoronowanie jego twórczości. Zainspirowany poematem Roberta Browninga Sir Roland pod Mroczną Wieżą stanąłRoland i jego ka-tet podczas swej wędrówki w poszukiwaniu Mrocznej Wieży chronią się przed zamiecią w opustoszałym budynku wiejskiej świetlicy. Spędzają tam noc, słuchając opowiadania Rolanda o jednym z jego pierwszych zadań – walce ze zmiennokształtnym potworem mordującym całe rodziny. Podczas tej misji wziął pod swoją opiekę dziesięcioletniego chłopca ocalałego z rzezi i usiłując go uspokoić, opowiedział swoją ulubioną historię z dzieciństwa o Timie Dzielne Serce – Wiatr przez dziurkę od klucza .

Stawiany na ... Mroczna Wieża Wiatr przez dziurkę od klucza Autor Stephen King Seria wydawnicza Mroczna Wieża. 8, 50 zł.

Tom 8. Wiatr przez dziurkę od klucza za 11.84 zł w księgarni bonito.pl Wydawca: Albatros Kategoria: Fantastyka ISBN: 9788365781536 Waga: b/d kg Rok wydania: 2017 Miliony produktów w 1 miejscu! mroczna wieza - porównaj oferty i ceny w sklepach internetowych - Taniomania.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI