Media i nowoczesność. Społeczna teoria mediów

Media i nowoczesność. Społeczna teoria mediów - John B. Thompson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John B. Thompson
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Media i nowoczesność. Społeczna teoria mediów.pdf
ISBN
7131152068097

OPIS

"Jaką rolę pełnią środki masowego komunikowania w formowaniu współczesnych społeczeństw? Jak powinniśmy rozumieć społeczne oddziaływanie komunikowania i dyfuzji informacji, począwszy od wynalezienia druku w XV-wiecznej Europie, a na obecnej ekspansji globalnych sieci telekomunikacyjnych kończąc? W niniejszej książce John B. Thompson próbuje znaleźć odpowiedź na te i inne pytania. Stworzył on społeczną teorię komunikowania i mediów. Twierdzi, że rozwój mediów komunikowania wpływa na transformację przestrzenną i czasową uwarunkowań życia społecznego, kreuje nowe formy działania i współdziałania, które nie są już połączone z jednością miejsca i czasu.

John B. Thompson ISBN:9788372490858 - Książki - Pozostałe - Poradniki.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Informacje o Media i nowoczesność - 7400623277 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-04-16 - cena 34,29 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI