Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem

Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem - Gitty Daneshvari | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gitty Daneshvari
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem.pdf
ISBN
2413767870859

OPIS

Pulpet, poczwara, kupa sadła - tak zazwyczaj nazywano Annę Norton, dopóki w wieku dwudziestu trzech lat nie postanowiła wszystkiego zmienić. Wyrwać się z małego miasteczka, przenieść do Nowego Jorku i rozpocząć inne życie. Fantastycznie brzmiący scenariusz w rzeczywistości okazuje się trudny do zrealizowania. Po wielu miesiącach nieudanych poszukiwań pracy i wieczorów spędzonych sam na sam z pizzą i hamburgerami Anna w końcu odnajduje drogę do szczęścia. Dziewczyna trafia pod skrzydła Janice, nowej szefowej, która jak dobra wróżka zamienia ją w atrakcyjną, szczupłą kobietę. Wkrótce w życiu Anny pojawia się przystojny Ben, który zostaje jej chłopakiem. Problem w tym, że Ben jest ZBYT przystojny. Zazdrosna Anna postanawia więc zmienić swojego ukochanego w łysiejącego grubasa..."Anna w Nowym Jorku. Czyli życie z (ob)ciachem" to powieść pełna dziwnych i zabawnych postaci, karmiąca się przewrotnie kulturą popularną. Doskonale odpręża i poprawia nastrój. Śmiech w głos - gwarantowany.

Po wielu miesiącach nieudanych poszukiwań pracy i wieczorów ... EBook Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem / Gitty Daneshvari , 25,40 zł, Pulpet, poczwara, kupa sadła - tak zazwyczaj nazywano Annę Norton, dopóki w wieku dwudziestu trzech lat nie Informacje o Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem - 8082158041 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-04-22 - cena 6,14 zł Zazdrosna Anna postanawia więc zmienić swojego ukochanego w łysiejącego grubasa...

Czyli życie z (ob)ciachem" - KONKURS ... Opis: Anna w Nowym Jorku czyli życie z (ob)ciachem - Daneshvari Gitty. Pulpet, poczwara, kupa sadła - tak zazwyczaj nazywano Annę Norton, dopóki w wieku dwudziestu trzech lat nie postanowiła wszystkiego zmienić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI