Wściekły głód

Wściekły głód - Kresley Cole | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kresley Cole
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Wściekły głód.pdf
ISBN
3417491397100

OPIS

"Unikalna historia - wybitnie oryginalna!" - Sherrilyn Kenyon.Kresley Cole rozpoczyna ekscytującą nową serię opowieścią o zaciekłym wilkołaku i urzekającej wampirzycy - nieprawdopodobnych kochankach oraz o namiętności, dla której ni śmierć, ni życie nie stanowią granicy.Mityczny wojownik, którego nic nie powstrzyma przed zdobyciem ukochanej...Po latach tortur w lochach wampirzej Hordy, Lachlain MacRieve, przywódca klanu lykantropów, odnajduje wreszcie partnerkę, na którą czekał od wieków. Jednakże, ku jego wściekłości, okazuje się, że jest ona wampirem. A przynajmniej w połowie. Emmaline to drobna eteryczna istota, pół-walkiria, pół-wampir, która w niewyjaśniony sposób potrafi ukoić furię, która pali jego umysł.Wampir pojmany przez swą najdzikszą fantazję...Wychowywana pod kloszem Emmaline Troy w końcu wyrusza samotnie, aby dowiedzieć się prawdy, kim byli jej zmarli rodzice. Wyprawa kończy się pojmaniem przez oszalałego lykantropa, który twierdzi, że jest jej partnerem i zabiera ją do swojej posiadłości w Szkocji. W antycznym zamku strach przed lykantropem i jego niezaspokojonym mrocznym pożądaniem odpływa. Okrutny i podły wilkołak uwodzi Emmaline zaspokajając jednocześnie jej najskrytsze, mroczne pragnienia.Trawiące pożądanie...Jednakże starożytne zło z przeszłości podnosi łeb.Czy trawiące ich pożądanie zamieni się w głęboką miłość?Czy dumny wojownik padnie na kolana, a delikatna piękność zmieni się w wojowniczkę i spełni swoje przeznaczenie?

J, Wściekły głód, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Kresley Cole - Immortals After Dark 01 - Wściekły głód (epub) - plik 'Kresley Cole > K'. Inne dokumenty: Kresley Cole, K, EBooki - alfabetycznie, wg imion, wotson Wściekły głód 2011 .

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Używany - dobry. Wściekły Głód już od 24,43 zł - od 24,43 zł, porównanie cen w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI