Tajemnicze miasto

Tajemnicze miasto - Rita Kaczmarska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rita Kaczmarska
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnicze miasto.pdf
ISBN
6742256647102

OPIS

Pobudzający wyobraźnię zestaw kart dla młodych budowniczych i opowiadaczy.Witaj w mieście pełnym tajemnic. Nad dachami unoszą się tu niesamowite pojazdy, w oknach przemykają cienie fantastycznych postaci, a w zaułkach kryją się bohaterowie słynnych opowieści i baśni. Gdy nikt nie patrzy, budynki zamieniają się miejscami, dlatego przy każdych odwiedzinach miasto wygląda inaczej…Na 25 dwustronnych kartach znajdziesz 50 ilustracji. Układaj je w różnych konfiguracjach, tworząc własne wersje niezwykłego miasta. Uruchom wyobraźnię i spróbuj przeniknąć jego tajemnice. A potem opowiedz o nim tajemniczą historię!„Tajemnicze miasto” otrzymało I nagrodę w konkursie dla młodych ilustratorów Illustration Startup 2014.

Historia. Podziemny Kompleks Osówka znajduje się niewiele ponad kilometr na północny-wschód od miejscowości Kolce i takiej samej odległości na północ od miejscowości Sierpnica.

Premiera drugiej serii miała miejsce w Belgii 17 listopada 2012 roku na belgijskim kanale La Trois. Tajemnicze miasto Inków w środku Andów Ewa Strauchmann Zobacz galerię (20 zdjęć) Hiszpanie podbijając Amerykę Południową nie trafili na jego ślad. Istnieją pewne miejsca na naszym globie, które do dziś owiane są legendą. Jednym z nich jest słynny trójkąt bermudzki, w obszarze którego doszło do licznych, zagadkowych zaginięć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI