Szczęście na manowcach

Szczęście na manowcach - Jan Galarowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Galarowicz
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście na manowcach.pdf
ISBN
6831164903317

OPIS

Czasy, w których żyjemy, nie sprzyjają zbliżaniu nas do szczęścia. Niestety, żyjemy w epoce wielkich iluzji, również odnoszących się do tego upragnionego dobra. Szczególnie niebezpieczne są złudzenia, które są propagowane przez kulturowy liberalizm, hedonizm oraz selfizm – teorie samorealizacji. Autor demaskuje te pomysły na szczęście, dowodząc, że nie prowadzi do niego ani wolność rozumiana jako zrywanie wszelkich więzi i jako spontaniczność, ani suma przyjemności, jakich doświadczamy, ani samouwielbienie i dążenie do samorealizacji. Książka jest przeznaczona dla trzech kategorii osób: wykładowców i studentów filozofii, teologii, psychologii, socjologii, kulturoznawstwa i pedagogiki, osób pracujących z ludźmi – nauczycieli, wychowawców i duszpasterzy, lekarzy, psychologów i psychoterapeutów, dziennikarzy i publicystów oraz tych pozostałych czytelników, którzy pragną pogłębić rozumienie tego doniosłego problemu egzystencjalnego, i tych, którzy chcą zrozumieć to, co obecnie dzieje się w kulturze Zachodu.(Od Autora)

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Sprawdź niskie ceny i kup Szczęście na manowcach w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! EBook Szczęście na manowcach - pdf / Jan Galarowicz , 16,53 zł, Książka jest przeznaczona dla trzech kategorii osób: wykładowców i studentów filozofii, teologii, psychologii, socjologii, Szczęście na manowcach. Oprawa: twarda | Wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka jest przeznaczona dla trzech kategorii osób: wykładowców i studentów filozofii, teologii, psychologii, socjologii, kulturoznawstwa i pedagogiki, o... Szczęście na manowcach liberalizm-hedonizm-selfizm (książka) 0 ocen, 0 opinii Dodaj pierwszą opinię Autor: Książka Szczęście na manowcach do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 28,11 zł (Rabat 30%). Autor: Szczęście na manowcach, wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki. Szczęście na manowcach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI