Porozmawiajmy o seksie

Porozmawiajmy o seksie - Sue Johanson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sue Johanson
WYMIAR
9,4 MB
NAZWA PLIKU
Porozmawiajmy o seksie.pdf
ISBN
9793203861094

OPIS

Sue Johanson (ur. 1946) to autorka jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Talk Sex with Sue Johanson, w Polsce znanego z kanału Zone Club pod nazwą Porozmawiajmy o seksie. Johanson odpowiada w nim na zaskakujące pytania, które nurtują telewidzów, uznając, że jedynym wyznacznikiem normy w łóżku jest wyrażenie zgody przez obojga partnerów. Pieszczotliwie określana przez swoich wielbicieli „Babcią” omawia różne aspekty seksualności bez fałszywej pruderii, wprost i z humorem. Radzi, jak uczynić swoje życie seksualne ciekawszym, pomaga rozwiązać problemy zdrowotne związane z płciowością, nie unika także tematów tabu i spraw, o których inni boją się lub nie potrafią mówić.

- GoldenLine.pl Porozmawiajmy o seksie Szukany produkt jest niedostępny - może podobny produkt? Dziewczyny o seksie Orenstein Peggy. 29,36 zł 44,40 z ł.

Info Info Oceny i ocena Recenzje (0) Podsumowanie przeglądu. Obecnie nie ma recenzji tego dzwonka. Na wykopie się nie da pogadać o seksie - albo bordo, albo guwniaki jeszcze przed mutacją, albo 15k/m informatycy co orgazmy dostają kompilując przed monitorem jądra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI