Livria. Kraina artystów

Livria. Kraina artystów - Anna D. Zawada | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna D. Zawada
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Livria. Kraina artystów.pdf
ISBN
2804335127905

OPIS

Janek Zegarlicki mieszkał w małym, sennym miasteczku, które niewiele miało do zaoferowania nastoletniemu chłopcu. Nudne życie gimnazjalisty zmieniało się tylko w świece fantazji i marzeń. Kto wie jakim torem potoczyłyby się losy Janka, gdyby nie rodzinna tajemnica. Za sprawą dziadka Antoniego, chłopiec poznał niezwykły świat, piękniejszy nawet niż te, które powstawały w jego bujnej wyobraźni. Odtąd pragnął tylko jednego - dostać się do Livrii. Pierwszy tom powieści przygodowej, która przenosi czytelnika w świat starożytnej krainy artystów. Zafascynowany tym niezwykłym miejscem bohater, z czasem odkrywa mroczne tajemnice i prawdziwą naturę Livrii.

Kraina artystow (polish) on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

Przeczytaj opis książki "Livria Kraina artystów" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Livria Kraina artystów". Książka "Livria Kraina artystów" Zawada Anna D.

POWIĄZANE KSIĄŻKI