Krążownik spod Somosierry (książka audio)

Krążownik spod Somosierry (książka audio) - Karol Olgierd Borchardt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Olgierd Borchardt
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Krążownik spod Somosierry (książka audio).pdf
ISBN
5422478992004

OPIS

„Krążownik...” to trzecia książka z naszego cyklu „morskich opowieści”. Powstała w odpowiedzi na pytania czytelników po ukazaniu się zbioru opowiadań „Znaczy Kapitan”; stanowi jego kontynuację, uzupełnienie i epilog.W książce znajdują się opowiadania o tematach bardzo odmiennych od siebie. Są więc wspomnienia ze szkół morskich w Tczewie i Southampton, z rejsów na żaglowcach oraz statkach handlowych i pasażerskich, przekształconych w czasie II wojny światowej w transportowce wojskowe, wchodzące w skład sił alianckich.Niektóre z 26 opowiadań „Krążownika...” bawią do łez, inne mrożą krew w żyłach. Można w nich niekiedy dopatrzyć się niedyskrecji w stosunku do osób, które w nich zostały opisane w okolicznościach wzbudzających wesołość. W tych wypadkach autor starał się uzyskać pozwolenie danej osoby. Poproszony o nie pewien kapitan, bohater kilku opowiadań, tak odpowiedział:– Nu, wie co! Nu, prawda! Nu, tak co robić? A? A po chwili: – Nu wie co. Nu chętnie się sam uśmieje. Nu, pisz pan!Nu, tak i my polecamy! KochAAAni, znaczy… słuchajcie!Czyta Kapitan jachtowy ż. w., Adam Szyszkowski.Czas nagrania: 14 godz. 18 minut

Olgierda Borchardta. Powstała w odpowiedzi na pytania czytelników po ukazaniu się zbioru opowiadań "Znaczy Kapitan"; stanowi jego kontynuację, uzupełnienie i Napisz recenzję o produkcie: Krążownik spod Somosierry (książka audio) Twoja ocena.

Pseudonim. Krążownik spod Samosierry Audiobook QES - od 17,56 zł, porównanie cen w 16 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Krążownik spod Somosierry audiobook CD - opis produktu: Krążownik spod Somosierry, trzecia książka z cyklu morskich opowieści, Kpt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI