Kaktus w sercu (książka audio)

Kaktus w sercu (książka audio) Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Kaktus w sercu (książka audio).pdf
ISBN
3757748798909

OPIS

Basia Jasnyk z popularnego serialu „Teraz albo nigdy”! napisała książkę. I pomyśleć, że miał to być sposób rozładowania złości na facetów. Nie tylko serialowe przyjaciółki będą miały okazję wzruszać się przy lekturze, śmiać się i płakać na przemian. Basia znalazła wydawcę, który postanowił dać szansę obiecującej debiutantce… Widzowie popularnego serialu Teraz albo nigdy! śledzili twórcze zmagania Basi Jasnyk z jej pierwszą książką. Kiedy wreszcie Kaktus w sercu ukazał się w księgarniach, z dnia na dzień stał się bestsellerem, zmieniając życie młodej dziennikarki… Tymczasem Basia przeszła na drugą stronę szklanego ekranu. Jej powieść ukazała się naprawdę! Jak widać, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych.

Książki » Literatura ... Kaktus w sercu - współczesna powieść obyczajowa napisana przez spółkę autorską Ewy i Marka Karwan-Jastrzębskich pod pseudonimem Barbara Jasnyk.Autorzy wcielili się w postać bohaterki wyprodukowanego przez TVN serialu Teraz albo nigdy!.Premiera literacka książki wydanej przez Wydawnictwo W.A.B. odbyła się 27 listopada 2008 roku..

Naprawdę jednak odrodziła się, pisząc książkę. I to jaką! Wciągająca gra pozorów, wielka gwiazda starego kina, szalony bar Banialongo i miłosna intryga pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji - Kaktus w sercu czyta się po prostu jednym tchem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI