Dwór dla dzieci

Dwór dla dzieci - Tomasz Zysk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Zysk
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
Dwór dla dzieci.pdf
ISBN
9575700937326

OPIS

Pierwsza na rynku książka dla dzieci pokazująca wnętrza XX-wiecznego dworu wiejskiegoJaś Ogonek, mała mysz, marzył o tym od dawna. Zmęczony życiem na wsi, wyrusza w poszukiwaniu przygody w wielkim świecie. I tak trafia do dworu wiejskiego właścicieli folwarku.Oto niezwykła książka, która pomoże dzieciom zapoznać się z wnętrzami dworu wiejskiego z początku XX wieku. Wspólnie zajrzymy do pokojów wszystkich jego mieszkańców, a także do pomieszczeń pełniących kluczowe dla domu funkcje (kuchnia, kredens, jadalnia, stajnia z wozownią).Jaś Ogonek szybko odkryje, że ma niezwykły dar – potrafi rozmawiać z przedmiotami. Dzięki temu dowiemy się:•czym zajmował się pan domu,•dlaczego kuchnia to kiepskie miejsce dla myszy,•po co komu globus,•dlaczego fortepian to taka maruda,•skąd niedźwiedź w sieni,•gdzie prowadziła winda,•dlaczego żurnale są tak obrażalskie.Nad poprawnością merytoryczną publikacji czuwał Jan Skuratowicz, profesor nadzwyczajny Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w nowożytnej architekturze rezydencjonalnej. Piękne i pełne szczegółów ilustracje przygotowała rysowniczka Karolina Ostrowska.Do lektury zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i ich wychowawców.

w cenie 26.10 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. Otóż chcieliśmy dopuścić możliwość dla dzieci przebywania na wolnym powietrzu bez konieczności opieki (ze strony) osób starszych w godz.

Dlaczego warto podarować dziecku domek dla lalek? Jakie domki dla lalek znajdziesz w ofertach sklepów? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem. Zabawy dla dzieci na dworze wcale nie odeszły do lamusa! Na świeżym powietrzu nadal można spotkać mnóstwo malców, nawet mimo wzrostu popularności gadżetów technologicznych. Niektóre gry, które znaliśmy, będąc dziećmi, się zmieniły, inne jednak pozostały identyczne. ZABIEGI DLA DZIECI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI