Wzgórze Niezapominajek

Wzgórze Niezapominajek - Anna Bichalska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Bichalska
WYMIAR
8,83 MB
NAZWA PLIKU
Wzgórze Niezapominajek.pdf
ISBN
5099633826714

OPIS

Miał być piękny ślub i szczęśliwe życie we dwoje, ale plany rozwiały się w kilka godzin. Lena wyjeżdża do rodzinnej miejscowości nad jeziorem, by w bezpiecznym domu babci leczyć złamane serce. Tam odkrywa, że przyjaciółka z dawnych lat, Julia, która zmarła przed rokiem, coś jej zostawiła. W szkatułce w niezapominajki czeka list i wskazówki do odkrycia tajemnic, które dotyczą Leny, Julii i paru bliskich osób. Lena postanawia wyjaśnić wszystkie sekrety i poznać prawdę - nie tylko o sobie.

Niezapominajki kwitły w tym roku tak intensywnie jak dawniej. To przywoływało wspomnienia tych letnich dni, które tak wiele dla niej znaczyły i które już nigdy nie wrócą. Sprawdź niskie ceny i kup Wzgórze Niezapominajek w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wzgórze Niezapominajek Prolog.

Wzgórze Niezapominajek - Anna Bichalska. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI