Wojna Harta

Wojna Harta - John Katzenbach | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Katzenbach
WYMIAR
10,52 MB
NAZWA PLIKU
Wojna Harta.pdf
ISBN
7691941483843

OPIS

„Szarpiący nerwy suspens, niesamowita wiedza medyczna i porażająca autentyczność”. „DER SPIEGEL”Tommy Hart, młody nawigator bombowca, w cywilu student prawa na Harvardzie, od dwóch lat siedzi w niemieckim obozie dla amerykańskich lotników. On jeden przeżył z całej załogi zestrzelonego samolotu i wciąż nie może się uporać z poczuciem winy.Teraz ma bronić w zorganizowanym przez jeńców procesie współwięźnia oskarżonego o morderstwo.Niemiecki komendant i najwyższy rangą amerykański oficer naciskają na szybkie zakończenie procesu. Wszystkim bardzo zależy, by skazać sądzonego. Hart zaczyna podejrzewać, że wyrok już zapadł, a podejrzanego skazano, zanim stanął przed sądem. Gubiąc się w domysłach i ukrytych motywach, odkrywa, że uczestniczy w grze pozorów. Że ci, których uważał za przyjaciół, mogą okazać się wrogami - i odwrotnie.Ale prawda jest o wiele bardziej szokująca. I ma tragiczną cenę…JOHN KATZENBACH, były reporter sądowy, tak jak John Grisham poprzez Hollywood trafił na światowe listy bestsellerów - powieściami W słusznej sprawie, sfilmowaną z Seanem Connerym i Wojną Harta z Colinem Farrellem i Bruce’em Willisem.W swoich powieściach John Katzenbach wykorzystuje obserwacje z sensacyjnych procesów najbardziej wyrafinowanych przestępców. Jego wydawane w 25 krajach literackie thrillery to popis stylu, odwagi w podejmowaniu tematów tabu i trzymającej w napięciu mistrzowskiej narracji.

nieprzerwanej zabawy i ... Napisz recenzję o produkcie: Wojna Harta Twoja ocena. Ocena ogólna.

Spokojne życie w obozie jenieckim przerywa brutalne morderstwo, o które zostaje fałszywie oskarżony pewien murzyn. Wielu domaga się kary śmierci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI