Wartości rodzinne. Odcinek 3. Porwanie na srebrnym ekranie

Wartości rodzinne. Odcinek 3. Porwanie na srebrnym ekranie - Michał Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał "Śledziu" Śledziński
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Wartości rodzinne. Odcinek 3. Porwanie na srebrnym ekranie.pdf
ISBN
4809633481349

OPIS

W trzeciej odsłonie „Wartości rodzinnych” rodzina Królów wybiera siędo siedziby telewizji Kanał, produkującej takie programy, jak „Gwiazdy strzelają do ludzi”. Zaproszeni przez znajomego, producenta Wronkę, mają uczestniczyć w emitowanym na żywo jednym z największych show stacji – wieczorze z Tucholskim Patrolem, łowcami dzikich bestii. Jednak podczas transmisji z prezentacji ich najnowszej zdobyczy dochodzi do tragedii. No, ale czego innego można się było spodziewać po telewizji?W zeszycie „Porwanie na srebrnym ekranie” prócz mrożących krew w żyłach scen z siedziby Kanału pojawi się także mroczna pani od sprzątania z Ukrainy i generał Grot a czytelnicy doczekają się powrotu pana J. „Wartości rodzinne”, komiksowa seriaautorstwa Michała „Śledzia” Śledzińskiego, twórcy m.in. słynnego „Osiedla swoboda” czy „Na szybko spisane”, to polska odpowiedź na kultowe amerykańskie seriale – „Głowa rodziny” czy „Simpsonowie”.

Wartosci rodzinne 3. Porwanie na srebrnym ekranie Wartości rodzinne 3 Porwanie na srebrnym ekranie Michał Śledziu Śledziński w FantastyczneSwiaty.pl.

*FREE* shipping on qualifying offers. Wartosci rodzinne 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI