W słoiku. Przetwory przez cały rok

W słoiku. Przetwory przez cały rok - Kasia Marciniewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasia Marciniewicz
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
W słoiku. Przetwory przez cały rok.pdf
ISBN
2121722647238

OPIS

Książka napisana przez autorkę bloga ChilliBite.pl!"W tej książce otwieram przed Czytelnikami drzwiczki kredensu wypełnionego samymi smakołykami – na półkach m.in. granola, mieszanki własnych przypraw, ulubione dressingi do sałat, słodkie kremy do grzanek i flaszka najlepszego ajerkoniaku. Snuję też opowieści o przepastnej spiżarni, w której stoją słoje z konfiturami, kiszonkami, marynatami i przetworami mięsnymi. Według przedstawionych tu przepisów zrobisz domowe suszonki, wyborne buliony, pesto różnych smaków i wiele innych przetworów.Wyciągnij z szuflady drewnianą łyżkę, ciemną od mieszania powideł, a z szafki szeroki gar z grubym dnem. Przygotujmy razem coś pysznego!"Kasia Marciniewicz

Wiele receptur jest odpowiednich o każdej porze. Książka W słoiku. Przetwory przez cały rok autorstwa Marciniewicz Kasia , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,11 zł .

Szczegóły ... W słoiku. Przetwory przez cały rok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI