Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno

Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno - Raphaelle Giordano | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Raphaelle Giordano
WYMIAR
11,95 MB
NAZWA PLIKU
Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno.pdf
ISBN
1970283664221

OPIS

Wydaje się, że trzydziestoośmioletnia Camille ma wszystko, czego trzeba do szczęścia: męża, dzieci, dobrą pracę. Dlaczego więc ciągle ma wrażenie, że szczęście wymyka się jej z rąk? Pragnie tylko jednego: odnaleźćtę właściwą drogę i cieszyć się życiem. Kiedy poznany przypadkowo rutynolog Claude proponuje jej nietypową pomocw osiągnięciu tego celu, przyjmuje ją bez wahania. Uczy się bycia kreatywną, krok po kroku odmienia swoje życie, zrywa z nużącą rutyną i rusza na podbój świata, by spełnić swe marzenia…Poradnik w nowatorskiej formie.Raphaëlle Giordano wskazuje, jak odnaleźć swoją drogę i zacząć żyć pełnią życia. Jesteśmy na tak!Madame FigaroFenomen wydawniczy we Francji. W rok sprzedało się tam pół miliona egzemplarzy książki. A prawa do wydań zagranicznych kupiło 21 wydawców.Raphaëlle Giordano – trenerka rozwoju osobistego, propagatorka kreatywności wżyciu, pokazuje jak odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia. Stworzyła zawód rutynologa łączący elementy psychologii i coachingu. Rutynolog to ekspert wspierający osoby, które uczą się, jak pozbyć się chronicznego znużenia i odnaleźć utracone szczęście.

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Twoje drugie życie zaczyna się kiedy zrozumiesz że życie masz tylko jedno. Wydaje się, że trzydziestoośmioletnia Camille ma wszystko, czego trzeba do szczęścia: męża, dzieci, dobrą pracę.

Książka Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno liczy 272 stron. Jej wymiary to 140x203. Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz,.

POWIĄZANE KSIĄŻKI