Słońce też jest gwiazdą

Słońce też jest gwiazdą - Nicola Yoon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Yoon
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Słońce też jest gwiazdą.pdf
ISBN
8540232553731

OPIS

Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKONatasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało, właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach... I wtedy zrządzenie losu, a może przeznaczenie, stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa, że to niemożliwe. Zresztą, po co jej miłość, skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju, wśród obcych ludzi…

Moja lista Moja lista Ocena: 4.3 /5 (1470) Ponad 7000 godzin Słońce też jest gwiazdą; Słońce też jest gwiazdą . Nicola Yoon.

Ocena; dramat obyczajowy USA 2019, 100 min Natasha (Yara Shahidi) i Daniel (Charles Melton) różnią się praktycznie pod każdym względem. Nie dość, że pochodzą z całkiem różnych środowisk, to jeszcze prezentują zupełnie inne podejście do otaczającego ich świata. Napisz recenzję o produkcie: Słońce też jest gwiazdą (e-book) Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI