Schudnij bezpiecznie i skutecznie

Schudnij bezpiecznie i skutecznie - Anika Ragiel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anika Ragiel
WYMIAR
6,61 MB
NAZWA PLIKU
Schudnij bezpiecznie i skutecznie.pdf
ISBN
2692197228385

OPIS

Praktyczny poradnik medyczno-dietetyczny mający za zadanie ułatwić samodzielne prowadzenie właściwej diety odchudzającej przy zachowaniu zdrowego trybu życia. Przekazana przez autorkę fachowa wiedza napisana jest zrozumiałym językiem, tak aby każdy czytelnik mógł z powodzeniem z niej korzystać.

Efektywne treningi w domu Łatwo osiągnij wymarzone rezultaty. Poradnik powstał dzięki kobietom takim jak Ty! Poradnik powstał jako odpowiedź na...

Przekazana przez autorkę fachowa wiedza napisana jest ... Schudnij skutecznie i bezpiecznie, Schudnij zdrowo - opis produktu: Praktyczny poradnik medyczno-dietetyczny mający za zadanie ułatwić samodzielne prowadzenie właściwej diety odchudzającej przy zachowaniu zdrowego trybu życia.Przekazana przez autorkę fachowa wiedza napisana jest zrozumiałym językiem, tak aby każdy czytelnik mógł z powodzeniem z niej korzystać. Książka Schudnij skutecznie i bezpiecznie. Schudnij zdrowo autorstwa Ragiel Anika , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI