Reksio. Dobranocka wszech czasów

Reksio. Dobranocka wszech czasów - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,4 MB
NAZWA PLIKU
Reksio. Dobranocka wszech czasów.pdf
ISBN
1856316920454

OPIS

Reksio – kultowy bohater serialu animowanego – ma już 50 lat! I nadal jest tym samym pomysłowym psiakiem, a jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci.Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Bawią się w chowanego, taplają w błocie, wędrują po górach. Jesienią zbierają jabłka, a latem kąpią się w jeziorze. Najważniejsze, że trzymają się razem i mogą na siebie liczyć.Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek dla zwierząt – to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką.Reksio zaprasza na swoje podwórko, hau, hau!Jubileuszowe wydanie, idealne na prezent dla małych wielbicieli zwierząt i fanów psa z łatką.

Wydawnictwo: Papilon Data wydania: 2017-03-23 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788327101877 Liczba stron: 224. Ocena: 5 (2 ... Opowiadania, których bohaterami są Reksio oraz jego znajomi, stanowią idealną propozycję dla najmłodszych.

Dobranocka wszech czasów; Reksio. Dobranocka wszech czasów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI