Praca z zastanym kodem. Najlepsze techniki

Praca z zastanym kodem. Najlepsze techniki - Michael Feathers | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Feathers
WYMIAR
4,75 MB
NAZWA PLIKU
Praca z zastanym kodem. Najlepsze techniki.pdf
ISBN
4737714670592

OPIS

Naucz się pracować na gotowych projektach!Programiści uwielbiają brać udział w nowych projektach, być świadkami ewolucji kodu, mieć wpływ na wybór narzędzi i projektować ich architekturę. Niestety, w ogromnej większości przypadków muszą pracować z kodem mającym wiele lat i pisanym przez wiele osób. Jak sobie poradzić w takim środowisku? Jak dobrać techniki pracy do gotowego kodu? Na te i wiele innych podobnych pytań odpowiada ten wyjątkowy podręcznik.Dzięki niemu dowiesz się, jak wprowadzać zmiany w zastanym kodzie, tworzyć testy automatyczne oraz modyfikować architekturę rozwiązania. Ponadto poznasz najlepsze techniki pracy z projektami niezorientowanymi obiektowo oraz przekonasz się, że można skutecznie poradzić sobie z przerośniętymi klasami i metodami. Ostatnia część książki została poświęcona technikom usuwania zależności. Ten podręcznik to lektura obowiązkowa każdego programisty. Dzięki niemu Twoja praca z zastanym kodem nabierze nowego sensu. Musisz ją mieć!Dzięki tej książce:poradzisz sobie z zastanym kodemnauczysz się wprowadzać w nim zmianyzastosujesz testy automatyczneprzeprowadzisz skuteczną refaktoryzacjęPraca z zastanym kodem nie musi być nużąca!

Ponadto poznasz najlepsze techniki pracy z projektami niezorientowanymi obiektowo oraz przekonasz się, że można skutecznie poradzić sobie z przerośniętymi klasami i metodami. Informacje o Praca z zastanym kodem Najlepsze techniki - 6914687996 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-09-01 - cena 71,70 zł Dzięki niemu dowiesz się, jak wprowadzać zmiany w zastanym kodzie, tworzyć testy automatyczne oraz modyfikować architekturę rozwiązania.

Michael Feathers. 7,3 / 10 25 ocen 4 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI