Na wschód od Edenu (książka audio)

Na wschód od Edenu (książka audio) - John Steinbeck | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Steinbeck
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Na wschód od Edenu (książka audio).pdf
ISBN
4753303953539

OPIS

"Na wschód od Edenu" opowiada o losach dwóch braci: jednego wrażliwego, odrzuconego, trochę niepoczytalnego buntownika i drugiego uroczego, kochanego, lubianego przez wszystkich. Przedstawia walkę o akceptację i zrozumienie. Opisuje potrzebę ojcowskiej miłości i prawdziwie złą kobietę.Jest to prawdopodobnie najambitniejszy utwór Steinbecka. Realistyczna saga rodziny kalifornijskich farmerów, alegoryczna przypowieść o walce dobra i zła w człowieku, nowoczesna wersja biblijnego mitu o Kainie i Ablu.Książka początkowo miała być opowieścią o dziejach rodziny autora. W ostatecznej wersji jego przodkowie, Steinbeckowie i Hamiltonowie, pojawiają się jako postacie drugoplanowe a na planie pierwszym rozgrywa się dramatyczna historia fikcyjnej rodziny Trasków.Tłumaczenie: Bronisław ZielińskiCzyta: Mieczysław MorańskiCzas nagrania: 26 godz. 48 min.

[email protected] Na wschód od Edenu. Książka audio 2 CD MP3 .

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. ... Słynnym „Na wschód od Edenu" Prószyński i S-ka otwiera serię autorską, w której przypomni wszystkie dzieła Johna Steinbecka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI