Mroczna toń

Mroczna toń - A. J. Banner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A. J. Banner
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Mroczna toń.pdf
ISBN
5738256059553

OPIS

Znam łacińską nazwę każdej rozgwiazdy, ale nie pamiętam własnego nazwiska. Wszystko jest dla mnie nowe, czuję się jak zafascynowane światem dziecko, a nie trzydziestoczteroletnia kobieta wracająca do zdrowia po urazie głowy. Podobno uczyłam na uniwersytecie w Seattle, ale nie pamiętam. Miałam życie. Teraz mam tylko tę wyspę, męża, który nie odstępuje mnie na krok i dziwny, powracający sen.W rzadkich przebłyskach pamięci układam mozaikę ze wspomnień, która różni się od tego, co mówi Jacob. Coraz bardziej zdezorientowana krok po kroku docieram do prawdy, ale ktoś próbuje mi przeszkodzić. Muszę być szybsza.

Nr katalogowy: MR07835398. Okładka: Miękka.

Wspaniałe połączenie Williama Goldinga i Arthura Conana Doyle'a. - Val McDermid Sprawdź niskie ceny i kup Mroczna toń w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Mroczna toń ukaże się 15 lutego 2018 (data premiery w Polsce).

POWIĄZANE KSIĄŻKI