Lato w Jagódce

Lato w Jagódce - Katarzyna Michalak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalak
WYMIAR
5,43 MB
NAZWA PLIKU
Lato w Jagódce.pdf
ISBN
7405190023498

OPIS

Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc…Gabrysia wiedziała, była pewna!, że szczęście to coś, co przydarza się innym. Bo przecież nie jej: nieśmiałej brzydulce, patrzącej na świat zza grubych okularowych szkieł.Aż do dnia, gdy do jej serca zaczyna pukać miłość, a wraz z nią pragnienie, by zawalczyć o swoje marzenia. Na przekór wszystkim i wszystkiemu…Lato w Jagódce to urzekająca współczesna baśń, w której życzenia się spełniają, i to bez dotknięcia czarodziejskiej różdżki. Bo jedyna prawdziwa magia to magia miłości…Katarzyna Michalak zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy w ubiegłym roku (w grupie zaangażowanych czytelników). Autorka „Leśnej Polany” wyprzedza w tym zestawieniu m.in. Stephena Kinga, Norę Roberts czy Paulo Coelho.Źródło: Raport TNS „Stan czytelnictwa w Polsce w 2015 roku” przygotowany przez Pracownię Badań Czytelnictwa Biblioteki Narodowej w Warszawie.Czytelniczki o Lecie w Jagódce:Lato w Jagódce zdecydowanie powinny przeczytać osoby, które kochają baśnie, magiczne opowieści o miłości oraz szczęśliwe zakończenia. Obiecuję, że ta książka was zachwyci!KasiaTa książka jest jak kawałek tęczy na deszczowym niebie! Poprawia humor i przynosi nadzieję. No i do tego jeszcze historia miłosna, o jakiej w głębi ducha marzy każda kobieta! Pochłonęłam ją w jeden wieczór i marzę, że kiedyś autorka dopisze dalszy ciąg...BeataW Lecie w Jagódce jest wiele momentów, przy których można zaśmiać się do rozpuku, ale i takich, gdy łezka kręci się w oku, a serce zaczyna mocniej bić ze wzruszenia. To idealne połączenie uśmiechu i zadumy, słodycz z maleńką odrobiną goryczy - właśnie tak, jak w życiu. Gorąco polecam!Książkidopoduchy

Obiecuję, że ta książka was zachwyci!" Kasia "Ta książka jest jak kawałek tęczy na deszczowym niebie! Poprawia humor i przynosi nadzieję. "Lato w Jagódce" zdecydowanie powinni przeczytać Ci, którzy uwielbiają baśnie, magiczne miejsca oraz szczęśliwe zakończenia. Myślę jednak, że dla siebie znajdą też coś miłośnicy zwierząt, a w szczególności koni oraz osoby, które potrafią czytać między wierszami. Katarzyna Michalak w swym dorobku ma wiele książek, a jednymi z nich są "Poczekajka", czyli literacki debiut pisarki, "Rok w Poziomce", "Wiśniowy Dworek" - pozycje z tej samej serii, co "Lato w Jagódce", czy "Nie oddam dzieci"- dotychczas najmocniejsza z powieści. Lato w Jagódce to historia młodej Gabrysi Szczęśliwej - pani weterynarz, zaklinaczki koni.

„Lato w Jagódce" to kolejny tom z „Serii Owocowej", przesympatycznej autorki - Katarzyny Michalak. Tym razem główną bohaterką jest Gabrysia Szczęśliwa, niestety tylko z nazwiska, ponieważ w życiu wcale nie jest tak kolorowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI